A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Function split() is deprecated

Filename: controllers/main.php

Line Number: 27

Bramy przesuwne tymczasowe / Ogrodzenia tymczasowe - CENTRUM OGRODZENIA

CENTRUM OGRODZENIA

Autoryzowany dealer:
Stronę odwiedziło: 344380 osób

CENTRUM OGRODZENIA   Al. Korfantego 127   40-156 Katowice   tel. (32) 203 66 32  tel./fax 203 70 90

Ogrodzenia tymczasowe Bramy przesuwne tymczasowe

Chcesz zapewnić swojemu Klientowi wygodną kontrolę dostępu na teren ochraniany tymczasowym systemem Tempofor? Przenośna brama przesuwna Tempofor będzie idealnym rozwiązaniem.

Przenośna brama przesuwna Tempofor posiada solidną konstrukcję opartą o założenia bramy Egidia i wypełnienie panelem Nylofor 3D. Jej parametry - długość do 5 metrów i wysokość 2 m - z pewnością spotkają się z uznaniem nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Brama ta jest zamontowana na betonowej podstawie do bezpośredniego umieszczenia na placu budowy. Wstępnie zainstalowany automat (silnik) skraca do minimum czas montażu.

Kołowroty przenośne Tempofor

Kołowroty przenośne Tempofor

Szukasz narzędzia do kontroli przepływu osób uzupełniającego system Tempofor? Przenośne kołowroty będą doskonałym wyborem.

Przenośne kołowroty Tempofor stanowią doskonałe narzędzie do kontroli przepływu osób na placach budowy lub w trakcie imprez masowych. Łatwo je przenieść z miejsca na miejsce wózkiem widłowym lub podnieść za pomocą dźwigu czy podnośnika.

Dodatkowe wyposażenie kołowrotów Tempofor obejmuje: czytniki kart, przyciski i klawiaturę. Elementy mechaniczne kołowrotów wykonane są ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej.