A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Function split() is deprecated

Filename: controllers/main.php

Line Number: 27

Ogrodzenia tymczasowe - CENTRUM OGRODZENIA

CENTRUM OGRODZENIA

Autoryzowany dealer:
Stronę odwiedziło: 350970 osób

CENTRUM OGRODZENIA   Al. Korfantego 127   40-156 Katowice   tel. (32) 203 66 32  tel./fax 203 70 90

Ogrodzenia tymczasowe

Place budowy, roboty drogowe i duże imprezy publiczne wymagają zastosowania tymczasowych systemów ogrodzeniowych. Zapewniają one bezpieczeństwo chronionego terenu, a jednocześnie łatwo je transportować, magazynować i przemieszczać.

Na czas budowy obiektu oraz instalacji zaprojektowanego przez Ciebie ogrodzenia, zaproponuj swojemu Klientowi tymczasowe zabezpieczenie terenu systemem Tempofor. Jest on bardzo prosty w montażu oraz mobilny, umożliwiając przesuwanie i przemieszczanie paneli w zależności od potrzeb.

Konstrukcja paneli Tempofor opiera się na sztywnej ramie wykonanej ze spawanych profili, dzięki czemu system jest bardzo trwały i nadaje się do wielokrotnego wykorzystania. Poziom zabezpieczenia terenu można też podnieść poprzez zastosowanie dodatkowych akcesoriów (zabezpieczenie na obejmie łączącej czy ramiona na drut kolczasty).

Natomiast Klientowi, który buduje lub remontuje dom prywatny, możesz zaproponować do tymczasowej ochrony posesji siatki plecione Agronet lub siatki zgrzewane Pantanet Light.