A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Function split() is deprecated

Filename: controllers/main.php

Line Number: 27

Przęsła Tempofor / Ogrodzenia tymczasowe - CENTRUM OGRODZENIA

CENTRUM OGRODZENIA

Autoryzowany dealer:
Stronę odwiedziło: 344391 osób

CENTRUM OGRODZENIA   Al. Korfantego 127   40-156 Katowice   tel. (32) 203 66 32  tel./fax 203 70 90

Ogrodzenia tymczasowe Przęsła Tempofor

Tempofor B

Tempofor B

Szukasz wysokiej jakości przesłony placu budowy lub koncertów? Wybierz system przenośny Tempofor B.

Panel Tempofor B składa się z ocynkowanej ogniowo stalowej ramy wypełnionej blachą trapezową. Sprawdza się w miejscach, które powinny być zabezpieczone przed wzrokiem osób niepożądanych. szczególnie na budowach oraz podczas koncertów i imprez.

Występuje w kombinacjach kilku kolorów płyt stalowych (biały, niebieski, czerwony lub żółty), a także w innych kolorach z palety RAL (na zamówienie), które możesz dopasować do firmowych kolorów Klienta. Dostępna jest także wersja z wypełnieniem ocynkowanym.

System Tempofor B jest kompatybilny ze standardowymi panelami i akcesoriami i występuje w trzech typach: panel standardowy o wysokości 1,2 m, panel standardowy o wysokości 2 m oraz wersja półzamknięta o wysokości 2 m.

Tempofor C

Tempofor C

Szukasz wysokiej jakości ogrodzenia tymczasowego do zabezpieczenia imprez masowych? Wybierz system Tempofor C, który zapewni bezpieczeństwo ich uczestnikom.

System Tempofor C wykorzystywany jest do konstruowania mocnych ogrodzeń tymczasowych, które są w stanie wytrzymać nacisk napierającego tłumu. Składa się z paneli wykonanych ze spawanych profili, które następnie są cynkowane ogniowo. Dzięki temu projektowane przez Ciebie ogrodzenie jest na tyle wytrzymałe, że gwarantuje bezpieczeństwo uczestnikom imprezy i długotrwałe użytkowanie we wszystkich warunkach pogodowych. System oferuje bogaty asortyment paneli i akcesoriów. Różne systemy montażu oraz logistyki pozwalają na swobodne dopasowanie się do potrzeb Twojego Klienta w zakresie montażu i transportu.

Ogrodzenia tymczasowe Betafence są dostępne wyłącznie w sieci profesjonalnych dystrybutorów, co zapewnia najlepszą obsługę i doradztwo przy sprzedaży i wynajmie ogrodzeń przenośnych.

Tempofor F

Tempofor F

Szukasz wysokiej jakości przenośnych paneli do ogrodzenia placu budowy, terenu przemysłowego czy miejsca, w którym odbywać się będzie impreza masowa? Wybierz solidny przenośny system Tempofor F.

System ogrodzeniowy Tempofor zabezpiecza chroniony teren przed kradzieżami i aktami wandalizmu, nie dopuszcza, aby osoby postronne zbliżały się do miejsc, w których mogą być narażone na niebezpieczeństwo, a także zapewnia kontrolę dostępu uczestników imprez masowych.

Nawet Twój najbardziej wymagający Klient doceni fakt, że system Tempofor F jest wyjątkowo wytrzymały i trwały.

Tempofor F wykonany jest z mocnej stalowej ramy zgrzewanej ze stalowych rur. Wypełnienie kraty jest punktowo zgrzewane do ramy. Wytrzymała konstrukcja z ocynkowanych profili gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

 

Tempofor T

Tempofor T

Szukasz bezpiecznych i funkcjonalnych barierek do kontroli ruchu ulicznego? System Tempofor T będzie idealnym rozwiązaniem.

System Tempofor T to ogrodzenia do kontroli ruchu, na przykład podczas robót drogowych lub imprez masowych na dużą skalę. Wyposażone w jedną lub dwie biało-czerwone listwy ostrzegawcze wyraźnie wyznaczają alternatywną trasę, jaką mają poruszać się samochody.

Wypełnienie z wytrzymałego drutu zyska uznanie nawet najbardziej wymagającego Klienta, poprzez gwarancję wieloletniej użyteczności.

System Tempofor T występuje w wersji ocynkowanej ogniowo lub może być wykonany z tworzywa.